Ruijie Mini-GBIC-SX

Kategori: Transceiver
Marka:Ruijie
Stok Miktarı:Stokta Yok
Fiyatı: $ 60,06 +KDV
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Listeme Ekle
1000BASE-SX, SFP Transceiver, MM (850nm, 550m, LC).
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
1+3 68,77275,07
2 --
3 --
4 --
5 --
6 --
7 --
8 --
9 --
10 --
11 --
12 --