Ruijie Mini-GBIC-LX

Kategori: Transceiver
Marka:Ruijie
Stok Miktarı:Stokta Yok
Fiyatı: $ 113,40 +KDV
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Listeme Ekle

1000BASE-LX, SFP Transceiver, SM (1310nm, 10km, LC).
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
1+3 129,84519,35
2 --
3 --
4 --
5 --
6 --
7 --
8 --
9 --
10 --
11 --
12 --